تماس با ما | پيشنهادات و انتقادات و شکایات

امروز : پنج شنبه 8 بهمن 1399

خبر :

فهرست

 
 

عناوین مهم خبری

 
   

آمار بازديد از سايت

بازديد امروز 21
بازديد ديروز 19
هفته گذشته 3272
كاربران آنلاين 10
كل بازديد 18791
 
 

7:32:07 AM - سه شنبه 4 آذر 1399

 
 بزرگداشت هفته بسیج

 

 برگزاری جلسه بسیج حقوقدانان در محل کانون سردفتران و دفتریاران فارس

ضمن تبریک هفته بسیج به کلیه سردفتران و دفتریاران فارس  روز دوشنبه ۹۹/۹/۳  ودر بزرگداشت هفته بسیج  کانون سردفتران و دفتریاران فارس میزبان  جانشین سپاه فجر استان فارس در اقشار بسیج جناب سرهنگ زارع  و  جناب آقای علیزاده مسئول بسیج حقوقدانان و همراهان در محل کانون بود .
      در جلسه ایی به همین مناسبت که با حضور تعدادی از اعضاء هییت مدیره و با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی تشکیل شد  در ابتدا  جناب آقای حسین ساجدی بعنوان ریاست کانون سردفتران و دفتریاران فارس ، ضمن خوش آمد گویی در رابطه با فعالیتهای این کانون در تشکیل و فعالیت این بسیج در سه سال گذشته و همچنین از فعالیت مخلصانه این صنف و سردفتران و دفتریاران در همه زمینه های حقوقی  صحبت کردند  و خواستار حمایت و ارتباط بیشتر  بسیج حقوقدانان سپاه پاسداران با بسیج حقوقدانان کانون  شدند.
     در ادامه جناب سرهنگ زارع با ابراز خوشحالی از حضور در جمع سردفتران از خدمات بسیج  در دوران جنگ سخت و دوران سازندگی و خدمات آن در مبارزه با بیماری کرونا یا سیل شیراز سخن گفت .
     ودر پایان مراتب تعیین  جناب آقای ساجدی بعنوان مسئول بسیج حقوقدانان کانون سردفتران و دفتریاران فارس از سوی  فرماندهی محترم سپاه فجر استان فارس را به ایشان ابلاغ نمودند .
     سپس اقای علی زاده مسئول بسیج حقوقدانان ضمن بیان اینکه همه سردفتران عضو بسیج بوده و با تشکیل دولت الکترونیک همواره در صف مقابله با جعل و همیاری با اقشار مردم هستند بعنوان یادبود تمثال مقام معظم  رهبری وسردار  شهید سلیمانی را به اقای ساجدی بعنوان مسئول بسیج حقوقدانان کانون اهدا نمودند .
    در ادامه آقایان شهسواری با سرودن شعر و اقایان مشکین قلم ، فانی و شه دوست نقطه نظر خود را عنوان کردند .
     در پایان سرهنگ زارع و اقای علیزاده  و دیگر  موعوین  از اتاق بسیج و قسمتهای مختلف کانون دیدن و بر امکانات وسیع کانون برای پیشبرد هر چه بهتر آموزش در همه زمینه ها تاکید کردند....

روابط عمومی

کانون سردفتران و دفتریاران فارس

برگشت به بالای صفحه
 

نظرات ارسال شده توسط كاربران

 

هیچ نظري برای مشاهده موجود نمی باشد!

 

برگشت به بالای صفحه
 

امروز : پنج شنبه 8 بهمن 1399

تغییر زبان
نام و نام خانوادگي:*
تاریخ ارسال نظر :*

استان :
شهر :
ايميل :
نظر :*

 

رونق تولید

 
 

خدمات الکترونیک قضایی

 
 

تبليغات

 
 

گواهی امضاء الکترونیک

 
 

Design by SouResHjaN

 

© Copyright 2015-1394 Farsnotary.Com. All Rights Reserved.