تماس با ما | پيشنهادات و انتقادات و شکایات

امروز : سه شنبه 30 شهريور 1400

خبر :

فهرست

 
 

عناوین مهم خبری

 
   

آمار بازديد از سايت

بازديد امروز 22
بازديد ديروز 12
هفته گذشته 1172
كاربران آنلاين 5
كل بازديد 23678
 
 

8:46:04 AM - دو شنبه 11 مرداد 1400

 
 اطلاعیه کانون سردفتران و دفتریاران درخصوص آخرین وضعیت درمانی نایب رئیس کانون سردفتران و دفتریاران

 

 احتراماً ضمن آرزوی سلامتی برای یکایک همکاران گرانقدر و آرزوی شفای عاجل برای همه بیماران به ویژه در شرایط خاص کنونی، در خصوص آخرین وضعیت درمانی جناب آقای محمد عظیمیان موارد ذیل تقدیم می گردد:

سلام علیکم

احتراماً ضمن آرزوی سلامتی برای یکایک همکاران گرانقدر و آرزوی شفای عاجل برای همه بیماران به ویژه در شرایط خاص کنونی،  در خصوص آخرین وضعیت درمانی جناب آقای محمد عظیمیان موارد ذیل تقدیم می گردد:

 ۱- علی رغم تلاش شبانه روزی پزشکان متخصص و متبحر، متاسفانه شرایط عمومی ایشان به دلیل درگیری بیش از حد ریه ها نامناسب بوده، هرچند سایر علائم به صورت طبیعی است.

۲- کلیه پیگیری های لازم به منظور تامین نیازهای درمانی ایشان اعم از دارو و سایر لوازم پزشکی از سوی خانواده محترم و ریاست کانون سردفتران و دفتریاران در حال انجام بوده و از سوی دیگر ریاست محترم بیمارستان خاتم الانبیا(ص) شخصاً وضعیت آقای عظیمیان را پیگیری و در جریان فرآیند درمانی ایشان می باشند.

۳-  متاسفانه تماس های متعدد همکاران به منظور پیگیری از وضعیت درمانی آقای عظیمیان، بخشهای مختلف بیمارستان به ویژه icu  و  کادر درمان را با مشکل جدی مواجه ساخته و در حال حاضر همکاران بخش icu  به جای تمرکز کامل بر روند درمانی ایشان،  درگیر ارائه توضیحات و شرح حال به همکاران هستند. لذا به درخواست کادر درمان و خانواده محترم ایشان خواهشمندیم از هرگونه تماس تلفنی و مراجعه حضوری به منظور پیگیری وضعیت ایشان خودداری فرمایید.

۴ متاسفانه در فضای مجازی بعضا" مواردی منتشر می گردد که منطبق بر واقعیت نبوده و مشخص نیست انتشار این مطالب در این مقطع زمانی چه هدفی را دنبال می کند. به عنوان مثال چند روزی است موضوع تزریق دو دوز واکسن در روزهای گذشته به آقای محمد عظیمیان در فضای مجازی منتشر شده است که با پیگیری های ریاست محترم کانون سردفتران و دفتریاران مشخص گردید این مطالب اساساً کذب محض می باشد.

 ۵- خانواده جناب آقای محمد عظیمیان ضمن ابراز تشکر فراوان از پیگیری یکایک دوستان و همکاران گرامی، از انتشار برخی مطالب ناصحیح به شدت دلگیر و آزرده خاطر بوده و خواهشمند هستند تا علاوه بر تامین خواسته پرسنل درمان مبنی بر عدم مراجعه حضوری همکاران و قطع تماس با بخشهای مختلف بیمارستان، از انتشار هرگونه موارد ناصحیح و خلاف واقع در فضای مجازی و توجه ویژه به حریم خصوصی در این شرایط شکننده، خودداری گردد.

۶-  بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیا(ص) با پزشکان مجرب، امکانات، مطلوب و در سایه پیگیری ها و دستورات ریاست محترم بیمارستان شرایط و روند درمانی آقای عظیمیان را با دقت و حساسیت پیگیری می نماید و تمام نیازهای درمانی ایشان حسب تشخیص پزشکان تا این لحظه فراهم و از این پس نیز همین گونه خواهد بود. لذا درخواست برخی همکاران در راستای ارسال تجهیزات پزشکی و ارایه نظریات سایر پزشکان متخصص به کادر درمان بیمارستان فاقد مبنای علمی و منطقی است.

 و کلام آخر آن که همکار عزیزمان جناب آقای محمد عظیمیان شرایط بحرانی و وضعیت غیرقابل پیش بینی را سپری می کنند و  به موازات تلاش های تیم درمانی، نیاز مبرم به دعای خیر همکاران دارند.

 از درگاه خداوند متعال سلامتی و عافیت ایشان و همه بیماران را مسئلت می نماییم.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد

برگشت به بالای صفحه
 

نظرات ارسال شده توسط كاربران

 

هیچ نظري برای مشاهده موجود نمی باشد!

 

برگشت به بالای صفحه
 

امروز : سه شنبه 30 شهريور 1400

تغییر زبان
نام و نام خانوادگي:*
تاریخ ارسال نظر :*

استان :
شهر :
ايميل :
نظر :*

 

تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها

 
 

خدمات الکترونیک قضایی

 
 

تبليغات

 
 

گواهی امضاء الکترونیک

 
 

Design by SouResHjaN

 

© Copyright 2015-1394 Farsnotary.Com. All Rights Reserved.